Strona Główna     O nas     Kontakt      Mapa serwisu

 
 


 
STRONA GŁÓWNA

 
 
 DOJAZD WŁASNY:
  Disneyland Paryż
  Legoland Dania
  Legoland Niemcy
  Phantasialand Niemcy

  Europa Park Niemcy
  Movie World Niemcy
  Asterix park Paryż
  Heide Park Niemcy

  Tropical Islands Niemcy
  Efteling park Holandia
  Serengeti Park Niemcy
 

 
 DISNEY CRUISE LINE  
  Disney Dream
  Disney Fantasy
  Disney Wonder
  Disney Magic
 
 
 AUTOKAREM:
  Italia nie tylko ....
  Kraina Bajki i Baśni
  Baw się dobrze
  Londyńskie Czary Mary
  Europejskie Parki Atrakcji

  Paryż Francja w miniaturze
  Rodzinna Eskapada
  Zabawa na Maxa
  Paryż na Wesoło
  Zabawa w Disneylandzie

 
 
 SAMOLOTEM:
  Bajkowy weekend
 

 KONTAKT

 O NAS

 JAK REZERWOWAĆ

 STRONA GŁÓWNA

 
 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

SUN KISS TRAVEL

   (+48) 22 8447395

   (+48) 22 6468290
 
Adress:

ul. Odyńca 69,
Warszawa  02-644

 Pon-Pt: 1000 - 1800
Sobota: 1000 - 1400


 
park@sunkisstravel.com
 
www.sunkisstravel.com

 

Skype Me     

 
 PARYŻ NA WESOŁO - 6 dni, 2016 r.


Luksemburg - Park Asterixa - Paryż - Disneyland:
Wielkie Księstwo Luksemburga, Wspaniała bazylika Sacre-Coeur, Wieża Eiffla - symbol Francji,  Romantyczny rejs po Sekwanie, Asterix - kraina bohaterów komiksów, Disneyland - bajkowy świat zabawy.
 

 

1 dzień:    Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez Niemcy.

2 dzień:  Przyjazd do Luksemburga. Zobaczenie Pałacu Wielkiego Księcia, spacer po Starym Mieście, nad którym górują trzy wieże katedry Notre-Dame kłujące niebo ostrymi szpicami. Katedra jest mieszanką stylów: z zewnątrz łączy gotyk i renesans, do środka wchodzi się przez bogato zdobiony barokowy portyk, a dalej mamy XX-wieczne art déco. Fortyfikacje Luksemburga i Stare Miasto w 1994r. zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Spacer przez Place d’Armes, zwany „salonem miasta”, w przeszłości miejsce wojskowych parad - dziś kolorowy deptak. Przejazd do hotelu, nocleg.

3 dzień:   Śniadanie. Przejazd do Parku Asterixa. To kraina bohaterów typowo francuskich komiksów: Asterixa i Obelixa położona ok. 30 km na północ od Paryża. Park podzielony jest na 7 sektorów oferujących różnorodne atrakcje, między innymi: spływ na tratwach przez wodospady, kilka wielkich spirali, w tym jedna z bardziej imponujących w Europie, pokazy umiejętności delfinów, labirynt oraz wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych. To wspaniała lekcja historii, podana w sposób łatwy i przyjemny. Powrót do hotelu, nocleg.

4 dzień:    Śniadanie. Wyjazd na zwiedzanie Paryża, zobaczymy m.in. Place Vendome, Place de la Concorde, Pola Elizejskie, Most Aleksandra III. Prawdziwą atrakcją będzie Wieża Eiffla – symbol Francji i jeden z głównych symboli miasta. Następnie udamy się na Pola Marsowe i wyspę La Cite - serce Paryża z katedrą Notre-Dame i Sainte Chapelle, zobaczymy również Pałac Sprawiedliwości. Spacerując po wzgórzu Montmartre będziemy podziwiać bazylikę Sacre-Coeur, Place du Terre oraz Plac Pigalle. Znajdziemy się również na Placu de Gaulle’a z Łukiem Triumfalnym, wzniesionym na życzenie Napoleona I na chwałę wielkiej armii. Wieczorny rejs statkiem po Sekwanie zakończy zwiedzanie. Powrót do hotelu, nocleg.

5 dzień:   Śniadanie. Przejazd do Disneylandu, najpiękniejszego i najbardziej znanego w Europie parku rozrywki dla dzieci i dorosłych. Bajkowa sceneria i atrakcje z różnorodnych krain: „Fantazji” - baśniowej krainy z zamkiem Śpiącej Królewny, „Pogranicza” - znanego z westernów Dzikiego Zachodu, „Przygody” - krainy poszukiwaczy skarbów i „Wynalazków” - świata technologii i przyszłości. Znajdziemy się w królestwie marzeń i najnowszej techniki, w domu lalek z całego świata i w krainie piratów. Na pewno spotkamy Myszkę Miki i Kaczora Donalda. Będziemy podróżować w czasie i przestrzeni z bohaterami filmów Walta Disneya. Szczególnie polecamy skorzystanie z dużego wyboru karuzel i zapierających dech w piersiach kolejek górskich. W godzinach wieczornych wyjazd do kraju.

6 dzień:   
Powrót do Polski w godzinach popołudniowych.

 

CENA OBEJMUJE:   3 noclegi w hotelu klasy turystycznej, położonym na przedmieściach Paryża. Funkcjonalnie urządzone pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami i TV. W hotelu dostęp do WIFI, 3 śniadania kontynentalne, transport: autokar z klimatyzacją, toaletą, DVD i barkiem, Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A., opieka pilota

 

 CENA NIE OBEJMUJE:   kosztów realizacji programu turystycznego (wstępy, przejazdy komunikacją miejską) – orientacyjny koszt: ok. 120 EUR, dopłat za dojazdy z wybranych miejscowości w Polsce, podanych w rozkładach jazdy. Cena podstawowa dotyczy wyjazdów z Opola, Wrocławia, Gliwic i Katowic.

Pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na realizację programu. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie. Trasa przejazdu Wrocław – Luksemburg (ok. 950 km) - ok. 13 godzin. Trasa wycieczki liczona od granicy Polski - ok. 2500 km. W trakcie zwiedzania przewidziane są przerwy na posiłki aranżowane przez pilota – cena posiłku ok. 10 EUR.


TERMINY I CENY
21.05 - 26.05            1560 PLN  
09.07 - 14.07            1560 PLN       
13.08 - 18.08            1560 PLN 
 


ROZKŁAD JAZDY - tutaj