Strona Główna     O nas     Kontakt      Mapa serwisu

 
 


 
STRONA GŁÓWNA

 
 
 DOJAZD WŁASNY:
  Disneyland Paryż
  Legoland Dania
  Legoland Niemcy
  Phantasialand Niemcy

  Europa Park Niemcy
  Movie World Niemcy
  Asterix park Paryż
  Heide Park Niemcy

  Tropical Islands Niemcy
  Efteling park Holandia
  Serengeti Park Niemcy
 

 
 DISNEY CRUISE LINE  
  Statki Disneya
  Trasy rejsów Disneya
  Rozkład rejsów Disneya
 
 
 AUTOKAREM:
  Italia nie tylko ....
  Kraina Bajki i Baśni
  Włoskie Safari
  Ahoj Kreciku
  Zaczarowany Londyn

  Ale w koło jest wesoło
  Szwedzka przygoda z Pippi
 
 
 SAMOLOTEM:
  Bajkowy weekend
 

 KONTAKT

 O NAS

 JAK REZERWOWAĆ

 STRONA GŁÓWNA

 
 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SUN KISS TRAVEL

   (+48) 22 8447395

   (+48) 22 6468290
 
Adress:

ul. Odyńca 69,
Warszawa  02-644

 Pon-Pt: 1000 - 1800
Sobota: 1000 - 1400


 
park@sunkisstravel.com
 
www.sunkisstravel.com

 

Skype Me     

 
 Szwedzka przygoda z Pippi - 7 dni, 2016 r.

 

 

Szwecja nazywana jest ojczyzną wszystkich dzieci. W programie mnóstwo jest atrakcji, które dostarczą uczestnikom wiele zabawy i radości. Już sama podróż promem będzie początkiem przygody. Wizyta w muzeum na świeżym powietrzu przybliży historię, sztukę i kulturę Szwedów. Park rozrywki pozwoli na szaleństwo wszystkim uczestnikom niezależnie od wieku. Centrum Morskie będzie atrakcją dla wielbicieli statków i okrętów, a zoo zachwyci miłośników zwierząt. Na koniec wizyta w bajkowym świecie Astrid Lindgren i spotkanie z bohaterami jej książek. Na wszystkich czeka zabawa w tym wyjątkowym miejscu. Wyprawa do Szwecji to połączenie nauki i rozrywki, niezapomniana przygoda dla dzieci i ich opiekunów. Trasa w Szwecji ok: 900 km

 

1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników. Przejazd do portu. Przeprawa promowa. 
2. DZIEŃ.
Zacumowanie. Przejazd do MALMÖ. Spacer po starym mieście otoczonym kanałem: ratusz, statua konna Karola X, fontanna, kościół św. Piotra, kaplica kupiecka, Lilla torg – plac z domami z muru pruskiego, rzeźba „rewolweru ze związana lufą” – symbol niechęci do przemocy. Przejazd do LUND, jednego z najstarszych miast uniwersyteckich Szwecji, z wąskimi uliczkami i budynkami z różnych epok. Wizyta w muzeum historii i kultury na świeżym powietrzu KULTUREN, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Są tu budynki z różnych epok, z miast i wsi, wystawy pokazujące kulturę, historię, rzemiosło i sztukę użytkową Szwecji. Pracownicy w strojach z epoki zachęcają do zwiedzania, zabaw i gier. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg. 
3. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do GÖTEBORGA. Wizyta w PARKU ROZRYWKI LISEBERG z atrakcjami dla małych Gości i ich rodziców, m.in.: rollercoastery, wieże swobodnego spadania, diabelski młyn, wodne zjeżdżalnie pontonami i łodziami, wiele kolejek i karuzeli dla dzieci. Następnie przejazd do centrum największego portu Skandynawii, nazywanego szwedzkim oknem na Atlantyk. Göteborg, zbudowany z rozkazu króla Karola II Gustawa przez architektów sprowadzonych z Amsterdamu, rozciąga się między rzeką a kanałem, przypomina nieco holenderskie miasta. Spacer: Kronhuset, dawny arsenał miejski, plac starego miasta, dawny rynek, ratusz, Dom Giełdy, nabrzeże z licznymi rzeźbami, port, gmach nowej opery. Przejazd do hotelu, nocleg. 
4. DZIEŃ.
Śniadanie. Zwiedzanie CENTRUM MORSKIEGO, największego muzeum statków i okrętów na świecie. Przejazd do BORÅS. Wizyta w jednym z największych zoo w Szwecji, z ponad 600 zwierzętami. Dzikie zwierzęta żyją na ogromnych wolnych wybiegach, w warunkach zbliżonych do naturalnych. Można tam spotkać m.in.: lwy, żyrafy, orangutany, tygrysy, szympansy, nosorożce, a także nordyckie zwierzęta t.j.: niedźwiedzie brunatne, łosie, rysie, foki. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg. 
5. DZIEŃ.
niadanie. Przejazd do NÄS, miejsca urodzenia Astrid Lindgren, które zainspirowało autorkę do napisania wielu historii dla dzieci. Wizyta w domu i ogrodzie oraz zwiedzanie wystawy poświęconej życiu i twórczości pisarki przeniesie nas do świata dziecięcych marzeń. Przejazd do SEVEDSTORP, czyli książkowego BULLERBYN. Spacer po idyllicznej wiosce z malutkimi domkami, gdzie mieszkali: Lasse, Bosse, Lisa, Olle, Britta i Anna, czyli bohaterowie książki „Dzieci z Bullerbyn”. Przejazd do VIMMERBY. Wizyta w parku Astrid Lindgren, gdzie można spotkać ponad 60 bohaterów jej książek, m.in. Pippi Pończoszankę, Emila ze Smalandii, Karlssona z Dachu, Braci Lwie Serce. Na 10 scenach odgrywane są bardzo ciekawe przedstawienia. Wśród olbrzymich mebli można poczuć się jak dziecko w świecie dorosłych. Niezapomniane wrażenia i świetna zabawa dla całej rodziny. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg. 
6. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do KALMARU. Zwiedzanie zamku, jednej z najpotężniejszych fortec szwedzkich nazywanych „kluczem do Szwecji”. Przejazd do KARLSKRONY, miasta zwanego „Szwecją w pigułce”, położonego na 30 wysepkach, wpisanego na listę UNESCO. Spacer po mieście, przejście na Wielki Rynek, jeden z największych rynków w Skandynawii z XIX-wiecznym pomnikiem króla Karola XI, założyciela miasta. Rzeźba została rozsławiona przez szwedzką pisarkę-noblistkę Selmę Lagerlöf w powieści „Cudowna podróż Nilsa Holgerssona”, opowiadającej o przygodach chłopca przemierzającego Szwecję na grzbiecie gęsi. Przejazd do portu. Przeprawa promowa. 
7. DZIEŃ.
Przypłynięcie do portu. Przejazd do Polski.

 CENA OBEJMUJE:
   4 noclegi w hotelach*** na trasie wycieczki; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 4 śniadania • przejazd komfortowym autokarem • przeprawy promowe • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

 

 CENA NIE OBEJMUJE:  Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 1700 SEK, zniżki dla dzieci w zależności od wieku. Dopłata do miejsca w kabinie (4-os.) na promie do Szwecji/os.: 100 PLN, na promie do Polski/os.: 100 PLN.  Dopłata do miejsca w kabinie (2-os.) na promie do Szwecji/os.: 200 PLN, na promie do Polski/os.: 200 PLN.  Obowiązkowa dopłata transportowa 100 pln, zniżka za pierwsze dziecko do 18 lat 100 pln, dopłata do pokoju jednoosobowego 790 pln.TERMINY I CENY:

03.07 - 09.07

20.07 - 26.07

28.07 - 03.08
05.08 - 11.08

13.08 - 19.08

1999 PLN
1999 PLN
1999 PLN
1999 PLN
1999 PLNROZKŁAD JAZDY - nr. 5