Strona Główna     O nas     Kontakt      Mapa serwisu

 
 


 
STRONA GŁÓWNA

 
 
 DOJAZD WŁASNY:
  Disneyland Paryż
  Legoland Dania
  Legoland Niemcy
  Phantasialand Niemcy

  Europa Park Niemcy
  Movie World Niemcy
  Asterix park Paryż
  Heide Park Niemcy

  Tropical Islands Niemcy
  Efteling park Holandia
  Serengeti Park Niemcy
 

 
 DISNEY CRUISE LINE  
  Statki Disneya
  Trasy rejsów Disneya
  Rozkład rejsów Disneya
 
 
 AUTOKAREM:
  Italia nie tylko ....
  Kraina Bajki i Baśni
  Włoskie Safari
  Ahoj Kreciku
  Zaczarowany Londyn

  Ale w koło jest wesoło
  Szwedzka przygoda z Pippi

 
 
 SAMOLOTEM:
  Bajkowy weekend
 

 KONTAKT

 O NAS

 JAK REZERWOWAĆ

 STRONA GŁÓWNA

 
 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SUN KISS TRAVEL

   (+48) 22 8447395

   (+48) 22 6468290
 
Adress:

ul. Odyńca 69,
Warszawa  02-644

 Pon-Pt: 1000 - 1800
Sobota: 1000 - 1400


 
park@sunkisstravel.com
 
www.sunkisstravel.com

 

Skype Me     

 
 ZACZAROWANY LONDYN - 7 dni, 2016 r.

 

 

Wycieczka adresowana jest do wszystkich, którzy lubią niespodzianki i zwiedzanie nie tylko utartymi szlakami. Program pokazuje Londyn jako miasto pełne życia, zaskakujące atrakcjami, jakie może zaoferować turystom. Oczywiście jest czas na Londyn „klasyczny”: opactwo westminsterskie, Tower Brigde, Muzeum Figur Woskowych, czy rejs po Tamizie. Natomiast wiele punktów programu zaplanowano specjalnie z myślą o zainteresowaniu Londynem także najmłodszych turystów. Wizyta w Warnes Bros Studio to wyprawa w zaczarowany świat i odkrywanie sekretów magii (nie tylko kina), w Muzeum Historii Naturalnej będzie okazja do stanięcia oko w oko z dinozaurami i przeżycia trzęsienia ziemi. Warto zobaczyć Londyn z London Eye – diabelskiego młyna o wysokości 350 m, odwiedzić fantastyczny Thorpe Park czy wybrać się na przedstawienie na West Endzie. Londyn na pewno oczaruje

 

1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników. Wyjazd do Londynu. 
2. DZIEŃ.
Przeprawa przez kanał La Manche. Przejazd do GREENWICH, miejsca, przez które przechodzi południk zerowy. Spacer parkiem obok Royal Observatory i Queens House do Painted Hall. Nieopodal stoi Cutty Sark – ostatni na świecie oryginalny żaglowiec, którym transportowano herbatę z Chin. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg. 
3. DZIEŃ.
Śniadanie. Przejazd do centrum Londynu. Rejs po Tamizie do Tower of London – jednej z najpotężniejszych fortec średniowiecznej Europy. W murach Tower znajdowały się więzienie i arsenał, swoją siedzibę miały tu także mennica królewska i archiwum. Można tu również zobaczyć skarbiec królewski z klejnotami koronnymi, który mieści jeden z największych diamentów świata – 530-karatową Pierwszą Gwiazdę Afryki. Nieopodal twierdzy znajduje się jedna z największych atrakcji turystycznych Londynu – Tower Bridge, najsłynniejszy most Wielkiej Brytanii. Zwiedzanie Westminster Abbey – miejsca koronacji i pogrzebów królów Anglii, obok katedry św. Pawła i Canterbury, najważniejszej świątyni anglikańskiej. Opactwo słynie z kaplicy RAF-u i oryginalnego tronu koronacyjnego monarchów brytyjskich. Tron ten po raz pierwszy służył Edwardowi I w 1308 r. Na uwagę zasługuje również Zakątek Poetów, który skrywa groby Chaucera, Drydena i Tennysona. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): podziwianie panoramy miasta z London Eye. Powrót do hotelu, nocleg. 
4. DZIEŃ.
Śniadanie. Przejazd do STUDIA FILMOWEGO WARNER BROS, gdzie kręcono większość scen filmowych przygód Harrego Pottera. Podczas wycieczki za kulisy będzie można zobaczyć Wielką Salę Hogwardu, gdzie odbywały się uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego, gabinet Dumbeldora, gdzie trzymana jest Tiara Przydziału i miecz Gryffindora. Trasa zwiedzania obejmuje również kuchnię Weasleyów, gdzie będzie można znaleźć odpowiedź na wiele pytań dotyczących magii – nie tylko kina. W chacie Hagrida natomiast znajduje się oryginalny motocykl, którym podróżował gajowy. Wycieczka obejmuje również takie miejsca, jak pracownia profesora Snapa, wnętrza banku Gringotta. Na koniec będzie można odpowiedzieć sobie na pytania, jak powstawały sceny gry w quidittacha (i zobaczyć oryginalnego Nimbusa 2000), jak ożywały obrazy i powstawały stwory, z którymi walczył bohater. Powrót do Londynu. Czas wolny przy Leadenhall, gdzie w książce znajdował się Dziurawy Kocioł – pub rozdzielający świat ludzi od świata czarodziejów. Czas wolny na zakupy. Przejazd do Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds. Powrót do hotelu, nocleg. 
5. DZIEŃ.
Śniadanie. Przejazd do THORPE PARK. Całodzienna zabawa w jednym z najciekwszych parków rozrywki Zjednoczonego Królestwa. Gwarantowana zabawa dla dorosłych i dzieci: aquapark z plażą, basenami i licznymi zjeżdżalniami, zabawa z Angry Birds, najdłuższy rollercoster w Wielkiej Brytanii, karuzele dla dzieci, stealth – rollercoaster z przyspieszeniem do ok. 160 km/godz. w ciągu 2 sekund. Wieczorem, fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przedstawienie na West End (Król Lew, Alladyn – zgodnie z repertuarem teatrów). Powrót do hotelu, nocleg. 
6. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do centrum środkami komunikacji miejskiej. Zwiedzanie Muzeum Historii Naturalnej z niezwykle interesującymi zbiorami obrazującymi życie na Ziemi. Jedną z największych atrakcji jest galeria dinozaurów i symulacja trzęsienia ziemi. Dla małych odkrywców możliwość wypożyczenia zestawu składającego się z lornetki, mapy i zeszytu z zadaniami dotyczącymi oglądanych wystaw. Czas wolny. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. 
7. DZIEŃ.
Przyjazd do Polski w godzinach porannych.CENA OBEJMUJE:
   4 noclegi w hotelu **/*** w Londynie; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 4 śniadania (pełne śniadanie angielskie) • przejazd komfortowym autokarem • przeprawa kanałem La Manche • opieka pilota • bilet wstępu do Warner Bros Studio • ubezpieczenie KL i NW

 

 CENA NIE OBEJMUJE:  Bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 75 GBP, Thorpe Park: ok. 40 GBP, Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds: ok. 30 GB, Opłaty fakultatywne: przedstawienie w teatrze: ok. 35 GBP, London Eye: ok. 17 GBP. Obowiązkowa dopłata transportowa 100 PLN. Bilet wstępu do Warner Bros Studio - 300 pln dorosły i 230 pln dziecko. Dopłata do obiadokolacji 490 PLN, dopłata do pokoju jednoosobowego 790 PLN.TERMINY I CENY:

28.05 - 03.06

09.17 - 15.07

30.07 - 05.08
20.08 - 26.08

1699 PLN
1699 PLN

1699 PLN
1699 PLNROZKŁAD JAZDY - nr. 3